Οδηγός μεταφοράς ζωοτροφών

Πλήρους Απασχόλησης
Αραδίππου, Λάρνακα
Posted 2 μήνες ago

Η Παραδεισιώτης Λτδ αναζητά οδηγό για μεταφορά ζωοτροφών από Λάρνακα προς όλες τις επαρχίες.

Βασικές Αρμοδιότητες/Καθήκοντα Υποψηφίου:Δεξιότητες και Προσόντα:

  • Επαγγελματική άδεια φορτηγού (Φ) και αντίστοιχης εμπειρίας τουλάχιστον 5 ετών
  • Πιστοποιητικό επαγγελματικής κατάρτισης
  • Ικανότητα να ακολουθεί τις μεθόδους και διαδικασίες ασφάλειας της εταιρείας.
  • Γρήγορη αφομοίωση, προσαρμοστικότητα και μεθοδικότητα.
  • Δεξιότητες επικοινωνίας και ομαδικό πνεύμα.
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας

Απολαβές και ωφελήματα

  • Μισθός αναλόγως εμπειρίας
  • Προσφέρεται 13ος μισθός
  • Δυνατότητα σχεδίου ιατροφαρμακευτικής περίθαλψης
  • Η απασχόληση είναι πλήρης, με έδρα της θέσης στην Λάρνακα.

Για περαιτέρω πληροφορίες ή για αποστολή βιογραφικού, μπορείτε να επικοινωνήσετε μέσω email στο mylos–supervisor@paradisiotis.com.

Job Features

Job CategoryΔιανομή

A valid email address is required.
A valid phone number is required.