Εργάτης/Εργάτρια Παραγωγής

Πλήρους Απασχόλησης
Λεμεσός
Posted 4 μήνες ago

Η Παραδεισιώτης Λτδ ζητά να προσλάβει ικανό και δραστήριο άτομο για τη θέση Εργάτης/τρια Παραγωγής, στο εργοστάσιο τροφίμων στη Λεμεσό.

Καθήκοντα Εργασίας

Ο/η κάτοχος της θέσης θα έχει ως κύρια καθήκοντα το ζύγισμα, το φορμάρισμα, πανάρισμα, την επεξεργασία, μεταποίηση και συσκευασία των προϊόντων με την χρήση μηχανής ή και χειρωνακτικά, καθώς και τοποθέτηση ετικετών στα τελικά προϊόντα.

Προσόντα

  • Προηγούμενη εμπειρία σε παρόμοια θέση σε βιομηχανία τροφίμων θα θεωρηθεί ως επιπρόσθετο προσόν.
  • Γνώση Αγγλικής γλώσσας.

Γενικές πληροφορίες θέσης

  • Η απασχόληση είναι πλήρης.
  • Άμεση εργοδότηση.
  • Παρέχεται η απαραίτητη εκπαίδευση.
  • Προσφέρεται 13ος μισθός με τη συμπλήρωση 6 συνεχόμενων μηνών εργοδότησης.
  • Δυνατότητα συμμετοχής σε ιδιωτικό ιατροφαρμακευτικό σχέδιο.
  • Δυνατότητα αγοράς προϊόντων της εταιρείας σε ελκυστικότερες τιμές.

Για περαιτέρω πληροφορίες μπορείτε να αποταθείτε στο careers@paradisiotis.com.

Job Features

Job CategoryΠαραγωγή

A valid email address is required.
A valid phone number is required.